English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان: دختران در عرصه دینداری حضور شایسته داشته باشند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان: دختران در عرصه دینداری حضور شایسته داشته باشند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: زنان و دختران جامعه اسلامی باید در عرصه دینداری و دانش مداری حضور شایسته داشته باشند فاضل عبادی در همایش دختران آفتاب گفت: امروز دختران ما پا به پای پسران در ساختن جامعه بی نظیر اسلامی حضور دارند و در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی و هنری شایسته هستند.

وی تصریح کرد: حضور دختران در برنامه ها مبتنی بر تلاش و کوشش آنان بوده و کارنامه فرهنگی دختران ما ثابت کرده این قشر قله های علم و دانش و هنر را طی کرده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: دختران امروز، مادران آینده کشور ما هستند و پرورش نسل های بعدی و پایبندی آنان به عصمت و طهارت و قناعت وظیفه مادران نسل های آتی است.

عبادی خاطرنشان کرد: در تاریخ اسلام به بانوان با فضیلت و صاحب حدیثی برمی‏خوریم که نام خود را در زمره محدثان ثبت کرده‌‏اند و حضرت معصومه (س) یکی از زنان بزرگ اهل بیت در این زمینه است.

وی گفت: با مطالعه سرگذشت بانوانی بزرگوار چون حضرت زهرا (س)، حضرت زینب کبری (س) و حضرت معصومه(س) به این نکته دست می‏یابیم که در اسلام به مقام و منزلت زن ارزش نهاده و در طی نمودن پله‏ های ترقی از حیث علم و تقوی تفاوتی میان زن و مرد قائل نشده است.

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۵۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.