English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

توزیع کتاب «اعترافات غلامان» در کانون اصلاح و تربیت همدان

توزیع کتاب «اعترافات غلامان» در کانون اصلاح و تربیت همدان
مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز همدان از خرید و توزیع کتاب «اعترافات غلامان» توسط خیرین در کانون اصلاح و تربیت همدان به منظور شرکت نوجوانان این کانون در جشنوره رضوی خبر داد

لادن هادئی  با اشاره به اقدامات انجمن خیرین کتابخانه‎ساز استان در جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار کرد: از راه‌های ترویج کتابخوانی تنوع و نوآوری و ایجاد جذابیت در فعالیت‌های کتابخوانی است.

وی با تأکید بر مردمی کردن کتابخوانی، تأمین منابع و ایجاد انگیزه در افراد جامعه را مهم دانست و افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی اقدامی موثر در این راستا بود.

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان همدان با اشاره به اینکه فعالیت انجمن خیرین کتابخانه‎ساز تنها کتابخانه‎سازی نیست، خاطرنشان کرد: از اهداف این انجمن می‌توان به مساعدت با اداره کتابخانه‌های عمومی و مشارکت فکری و فرهنگی در راستای ترویج کتابخوانی و مطالعه مفید اشاره کرد.

وی با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی همسویی انجمن خیرین کتابخانه‌ساز در جشنواره کتابخوانی رضوی مراکزی را نقطه هدف قرار داد که آسیب‎پذیرتر بوده و کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند، گفت: تعامل و همکاری انجمن در جشنواره کتابخوانی رضوی خوب و مطلوب بود.

هادئی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط انجمن خیرین کتابخانه‎ساز همدان افزود: خرید و توزیع کتاب «اعترافات غلامان» توسط خیرین برای گروه سنی نوجوانان در کانون اصلاح و تربیت استان از جمله کارهای مهم و اثرگذار بود.

وی با بیان اینکه نوجوانان کانون اصلاح و تربیت افرادی هستند که واقعاً به آنها توجهی نشده و اکنون دچار مشکل شده‌اند که باید حمایت شوند، خاطرنشان کرد: هدف از خرید و توزیع کتاب در بین آنها این بود که به صورت نمادین نشان داده شود اگر فردی کتاب بخواند و مطالعه داشته باشد می‌تواند راه درست زندگی خود را انتخاب کند.

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‎ساز استان همدان به قصه گویی و جمع خوانی کتاب «دوست مهربان کبوترها» در جمع کودکان زیر پوشش بهزیستی همدان و تصویرپردازی داستان‎های کتاب توسط آنها اشاره کرد.

وی گفت: قصه‌گویی کتاب «دوست مهربان کبوترها» در جمع کودکان بستری شده در بیمارستان بعثت و معرفی کتاب «امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)» و توزیع لوح فشرده حاوی فایل pdf کتاب در جمع مربیان مراکز و همراهان بیماران از دیگر اقدامات مجمع خیرین کتابخانه‌ساز بود.

هادئی با بیان اینکه هدایایی نیز از سوی انجمن خیرین به کودکان مشارکت‎کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی اهدا شد، افزود: همزمان با کار ما در شهرستان نهاوند نیز اقدامات خوبی توسط انجمن خیرین کتابخانه‌ساز این شهرستان صورت گرفت.

وی افزود: در این شهرستان تعدادی از کتاب «دوست مهربان کبوترها» ویژه جشنواره رضوی را از حساب انجمن خریداری و در برنامه‌ ویژه‌ای با عنوان مسابقه‌ای نقاشی در مهدهای کودک، توزیع شد.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)
۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.